• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep z gotowymi rzeczami do moddingu
Witam,

Czy jest w Polsce jakiś sklep internetowy z takimi rzeczami jak: backplate'y na gpu, piwnice na zasilacz, jakies naklejki kolorowe itp. ? Big Grin
  Odpowiedz
(03-06-2017, 05:10 PM)Alvancaran napisał(a): Witam,

Czy jest w Polsce jakiś sklep internetowy z takimi rzeczami jak: backplate'y na gpu, piwnice na zasilacz, jakies naklejki kolorowe itp. ? Big Grin

Jeszcze nie spotkałem się z takim sklepem Big Grin
Takie rzeczy to tylko do zrobienia przez moddera Big Grin
  Odpowiedz
Bo widziałem, że w USA jest mniej więcej taki sklep, dlatego się pytam czy w Polsce może też Big Grin
  Odpowiedz
(03-06-2017, 06:16 PM)Alvancaran napisał(a): Bo widziałem, że w USA jest mniej więcej taki sklep, dlatego się pytam czy w Polsce może też Big Grin

Heh, już kiedyś nawet Tips Staszek o tym wspominał - moda na modding dopiero zbliża się do naszego kraju.
Jest po prostu zbyt małe zainteresowanie na tego typu produkty.
I nie ma się co oszukiwać, tanie takie rzeczy to nie sąBig Grin
  Odpowiedz
Pewnie gdybym coś takiego chciał to też bym sam zrobił, ale pytałem się z ciekawości zawsze można jakieś ciekawe pomysły zobaczyc czy cos Big Grin
  Odpowiedz
(03-06-2017, 06:24 PM)Alvancaran napisał(a): Pewnie gdybym coś takiego chciał to też bym sam zrobił, ale pytałem się z ciekawości zawsze można jakieś ciekawe pomysły zobaczyc czy cos Big Grin

Zaczerpnąć pomysł jest skąd Wink
Wystarczy wujek google i wszystko jasne ;D
  Odpowiedz
Nie wiem czy w polsce modding będzie kiedykolwiek bardzo popularny. To zabawa dla bogatszych ewentualnie dla utalentowanych manualnie Smile Jako takich gotowców na sklepie to nie widziałem ale już co raz więcej sklepów sprzedaje pierdoły do upiększania typu kable grzebienie etc.
  Odpowiedz
Na Allegro i OLX mozna spotkać backplate'y, obudowy z plexi, malowane podzespoły, przedłużki, kable, panele z oknami i inne cutomy, ale to tyle ;d
CPU: INTEL i5-6500 + FORTIS 3v2 MOBO: MSI Z170 GAMING M3 RAM: CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 @2533mhz CL12 GPU: MSI RX 480 4GB GAMING X @1340mhz/1850mhz HDD: 500GB PSU: XFX TS 550W CASE: FRACTAL DEFINE S WINDOW
  Odpowiedz
Zamiast kupowac z Allegro to wolalbym sam zrobic. A przy okazji gdzie kupic jakis dobry papier przylepny np. zielony?
  Odpowiedz
Jeśli masz na myśli dosłownie papier przylepny to w papierniczym. Jeśli chodzi ci o folię, winyl etc to popytaj w studiach reklamy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości