• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windfury czyli "papierowy" Foxconn z przeciągiem
Witam.
UWAGA Jeśli szukasz "moda" w stylu kupione bajerki, świecidełka, bombki z choinki , turbo-soczki i kableki z N2O sprzęty za grube hajsy z jutubów/tłiczuf -> Wyjdź

Mod robiony z warsztatowych "przydasiów" z ograniczeniem wydawania mamony do miniumum -> motto Maras-Techu "Na "ptak" kupować, jak można zrobić" bez Kappy. Jak czegoś nie mogę w tej chwili zrobić to kombinuje do czasu aż się możliwość stworzy.

Zacznę od lekkiej historii:
Puszka z zwykłego marketowego szajs-ceta, ale o dziwo nie code$hit tylko Foxconn dokładnie TSAA-861 (czy to lepiej "ptok" wie) powiem tyle była najładniejsza z dostępnych Wink

resim

resim

resim

v1
Tak se to wyglądało dość znaczny okres czasu - z deka zżółkły środek od nikotyny, jakieś syfy, trochę kurzu - grunt z kabelki "ogarniete". Podzespoły się zmieniały, buda zostawała:

resim

Tu już były mody w celu wpasowania "nowszych" (czyt. dłuższych) grafik.

resim
resim

Filtr homemade:

resim

Okienko z oświetleniem:

resim
resim
resim

(Nie wnikać od czego plamy w środku bo sam nie wiem / nie pamiętam)

v2

Plany:

-3x120 PWM na froncie
-Front na "gładko"
-Osłona zasilacz + miejsce na kable z szorowanej nierdzewki
-Tacka MB z szorowanej nierdzewki
-Wygłusznie
-Malowanie
-Skończyć sterownik wentylatorów

Front po modach, właściwie została tylko ramka. "Element" z otworami wycięty z zbędnej części frontu, wklejony, zespawany (od drugiej strony), zaszpachlowany :

resim
resim
resim
resim
resim

Przymiarka tacki do MB :

resim

I tu się pojawia problem :/ z racji iż planuje zmieniać platformę w bliższym bądź dalszym czasie nie wiem jak* powycinać otwory na  przepusty :/

Co do wspomnianego wcześniej sterownika wentylatorów:
Wersja "testowa"
https://www.youtube.com/watch?v=yLOaazuYj1Q

CDN ...

*chodzi o rozmieszczenie
  Odpowiedz
resim

Dawca siatki:
resim

resim

Stopki:

resim
  Odpowiedz
#Dawca siatki aka #Radiator ;p
Mobo: Msi B85-G43 | GPU: Evga Gtx 960 4Gb | Ram: 2x4Gb HyperX blue | Case: SilentiumPc M45w | Cpu: i5 4460 + Spartan Pro | Psu: Thermaltake 630W SE | Mic: Novox Nc-1 + Pop Filtr 
  Odpowiedz
Zapowiada się fajnie Big Grin
  Odpowiedz
Materiał na kurzołapa (nie, nie pończocha):
resim

Przymiarka :
resim

I zabrałem się za dziubanie otworów pod przepusty :
resim

Wykończone hmm ... nieważne czym ważne że nie ma ostrej kanty xD
resim
resim

I docelowe szorowanie:
resim

CDN...
  Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem kreatywności z tą siatką, gratuluję wyobraźni, aż z ciekawości będę śledził. Big Grin
CPU: Intel® Core™ i5-6600K | GPU: GeForce GTX 970 | MOBO: MSI Z170A GAMING PRO | RAM: Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2133MHz CL14 | SSD: SSD Plextor M6S 128GB | HDD: Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB | Case: Zalman R1 | Cooler: SilentiumPC Grandis XE1236 | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | Sound: Asus Xonar DX/XD | Display: BenQ G2222HDL | Display 2: BenQ XL2430T | Keyboard: Qpad MK50 Red | Headphone's: Qpad QH-90 | Mouse: Zowie EC1-A | Mousepad: Razer Goliathus Speed Gaming Extended
  Odpowiedz
Odgrzeje kotleta Tongue Niewiele porobione bo najzwyczajniej nie ma kiedy :/ z roboty idę wprost do roboty :/

resim

resim

resim

resim
  Odpowiedz
Ciekawe Smile
CPU : AMD FX-6100 OC 4,0GHz + Thermalright Macho 120 Rev.A  // MOBO : Gigabyte GA-990XA-UD3 // RAM : Kingston HyperX Fury 2x4GB 1866MHz DDR3 // GPU : Gigabyte GF GTX 750Ti 2048MB 128bit OC // SSD : GoodRam Iridium Pro 240GB // PSU : Corsair RM550X 80Plus Gold - 550W // CASE : SilentiumPC Gladius M40 Pure Black ATX + Okno
  Odpowiedz
Ostatnie zakupy:
resim

resim

Klatka na HDD (z starej nagrywarki DVD):
resim

resim

Zamontowana na takim patencie:
resim

resim

Wnętrze pomalowane, w oczekiwaniu na docelowe wentyle i maty wygłuszające i uszczelki ...
  Odpowiedz
No no. Wrzucaj na bieżąco <3 ^^
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości