• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Case Mod] Betsy MK IV
Project ‘Betsy’ is a very unique mod, polished in every detail. Inspiration to rig up Betsy CMIV is tank Mark IV, which is used in Battlefield 1. To achieve this effect, I used a real WWI weapon to make very look-a-like bullet ricochets and hand-painted every element, from lettering to the mud and rust.

GPU: GeForce GTX 1080
CPU: i7-6700k
MOBO: MSI Z170M Mortar
COOLER: Raijintek triton
RAM: 16 GB G.Skill Ripjaws
PSU: Corsair CS Series 650W
SSD: Corsair Force LE 240GB
CASE: MasterBox Lite 3 by Tips

Galeria https://goo.gl/photos/Dm1uSdhyeX9nyLTB9

[Obrazek: dsc00418.jpg]
[Obrazek: dsc00549.jpg]
[Obrazek: dsc00551.jpg]
[Obrazek: dsc00659.jpg]
[Obrazek: dsc00651.jpg]
  Odpowiedz
Co sądzisz o tym Tritonie ? ;p Ponoć często bloko pompka pęka, lekkie obawy przed tym mam.
  Odpowiedz
Prawda, często ciekną ale jak już działa to jest spoko. Mój dopiero 3 szt doszła dobra.
  Odpowiedz
Pierdziele, nie ryzykuje :/
  Odpowiedz
Małe te zdjęcia musisz je wrzucać inaczej żeby można było zobaczyć detale Smile
  Odpowiedz
No właśnie się zastanawiam jak.
Link do lepszych zdjęć https://goo.gl/photos/Dm1uSdhyeX9nyLTB9
  Odpowiedz
Ta obudowa ma seryjnie "możliwość" zamontowania chłodnic czy sam ją tam jakoś wcisnąłeś? A jak nie ma to czy jakoś modyfikowałeś tą obudowę oczywiście chodzi mi w sensie konstrukcyjnym xd np. jakieś docinania, usuwania  zatok na dyski czy coś w tym stylu?
  Odpowiedz
Znając Staszka sam ją tam wcisnął ;3
Mobo: Msi B85-G43 | GPU: Evga Gtx 960 4Gb | Ram: 2x4Gb HyperX blue | Case: SilentiumPc M45w | Cpu: i5 4460 + Spartan Pro | Psu: Thermaltake 630W SE | Mic: Novox Nc-1 + Pop Filtr 
  Odpowiedz
(03-10-2017, 06:44 AM)Amer napisał(a): Znając Staszka sam ją tam wcisnął ;3
xD Staszek to ze 3 by dał rade i jeszcze obudowe 2 razy większą z tej zrobił Wink
  Odpowiedz
Co to Rajitnek Triton, miałem dwie sztuki, jedną sprzedałem, oby dwie działały bez zarzutu, zero przecieków. Jedną sprzedałem ze względu na problemy finansowe, druga działa cały czas, działa bez przerwy przez około rok, może trochę ponad. Regularnie czyszczony radiator, wymieniane węże i płyn. Proc 4.8Ghz max temp 90*C. Procek to 4690k na napięciu 1.44v
Idą goście. Drzwi! Otwórzcie się na oścież...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości