• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Case Mod] Betsy MK IV
(03-13-2017, 06:26 PM)DreadziuOC napisał(a): Co to Rajitnek Triton, miałem dwie sztuki, jedną sprzedałem, oby dwie działały bez zarzutu, zero przecieków. Jedną sprzedałem ze względu na problemy finansowe, druga działa cały czas, działa bez przerwy przez około rok, może trochę ponad. Regularnie czyszczony radiator, wymieniane węże i płyn. Proc 4.8Ghz max temp 90*C. Procek to 4690k na napięciu 1.44v

Akurat Triton bardzo często lubić przeciekać, mieliśmy dwa takie przypadki.
CPU: Intel® Core™ i5-6600K | GPU: GeForce GTX 970 | MOBO: MSI Z170A GAMING PRO | RAM: Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2133MHz CL14 | SSD: SSD Plextor M6S 128GB | HDD: Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB | Case: Zalman R1 | Cooler: SilentiumPC Grandis XE1236 | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | Sound: Asus Xonar DX/XD | Display: BenQ G2222HDL | Display 2: BenQ XL2430T | Keyboard: Qpad MK50 Red | Headphone's: Qpad QH-90 | Mouse: Zowie EC1-A | Mousepad: Razer Goliathus Speed Gaming Extended
  Odpowiedz
(03-14-2017, 02:34 PM)Szmajdok napisał(a): Akurat Triton bardzo często lubić przeciekać, mieliśmy dwa takie przypadki

Te nowe tritony w wersji v3 już nie mają tego problemu, trudno jest znaleźć taką sztukę która by przeciekała, a jak już przecieka to pewnie wina węży, a nie samego bloku. W wersji v1 ten pompko-rezerwuaro-blok potrafił po prostu eksplodować tak sam z siebie, bez jakiejś możliwej do wytłumaczenia przyczyny (Nie eksplodował jak atomówka, po prostu pękała jedna ze ścianek jak coś Big Grin )
Idą goście. Drzwi! Otwórzcie się na oścież...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości