• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania
Big Grin 
Miejsce w którym można się przywitać i napisać coś o sobie!
  Odpowiedz
Cześć wszystkim!

Jestem Staszek "Tips" Wiertelak z Poznania Modding to moje Hobby a czasami nawet praca.

Mój ulubiony mood z którego jestem najbardziej dumny to Gamer Throne. https://www.youtube.com/watch?v=hs6qYhGZWXE
  Odpowiedz
Witajcie !
Jestem Szymon "Amer" Kowalski z odległej krainy ;3 ! Moddingiem zajmuję się strasznie amatorsko i idzie mi to powoli, moimi zainteresowania są podzespoły, uwielbiam je dobierać, składać tak aby było najwydajniej. Zajmuję się również testami peryferii, co prawda póki co to jeden, jestem z niego dumny chociaż został kiepsko nagrany : Mikrofon Novox NC-1
  Odpowiedz
Witam wszystkich,

Jestem IcOne znany powszechnie jako Marcin "IcOne" Cygroń. Na staszka trafiłem podczas konkursu NVIDIA Garage Polska i od tamtego czasu śledzę jego poczynania w sieci. Sam prowadzę kanał na YouTube o wdzięcznej nazwie Technologicznie Mocni, aktualnie jest w stanie mocno dojrzewającym, ale wrócimy jeszcze do tematu :D

Filmowiec amator, fotograf i grafik komputerowy z zamiłowania. Pasjonat nowych technologii, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać ten bardzo obszerny temat z trochę innej perspektywy :-)

Witam ekipę pcmods.pl i wszystkich na tym zacnym forum.
MSI Z97A Gaming 7 | Intel Core i7 4790K @4.4GHz | MSI nVidia GeForce GTX 980 Ti Gaming 6G| G.Skill TridentX 2400MHz CL10 16GB | Samsung 950 Pro 256GB | Samsung 850 Pro 256GB | WD Black 1TB | Be Quiet! StraightPower 10 600W | Enermax Liqtech 240 | Cougar Panzer Max
  Odpowiedz
Witam
Taki tam Soloman. Internetowo prowadzę techlipton.pl razem z liptonem i ekipą a teraz pomagam tutaj. Webmaster amator i maniak komputerowy/internetowy Big Grin
  Odpowiedz
Jestem Dev, nie pije od 2 lat, alkoholu poniżej 40%. Zawsze interesował mnie modding, ale do tej pory w sumie na tym się kończyło, może tutaj coś mnie natchnie bo chciałbym zmienić kilka rzeczy w swoim pc Big Grin
CPU: INTEL i5-6500 + FORTIS 3v2 MOBO: MSI Z170 GAMING M3 RAM: CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 @2533mhz CL12 GPU: MSI RX 480 4GB GAMING X @1340mhz/1850mhz HDD: 500GB PSU: XFX TS 550W CASE: FRACTAL DEFINE S WINDOW
  Odpowiedz
CZEŚĆ!
Jestem Tips_Senior i o modingu wiem tyle., ile udostępni mi syn. Ale o technice wiem dużo, szczególnie o elektryce, automatyce i energetyce.  (przepraszam za antyskromność). Jeżeli ta moja wiedza komuś może się przydać, służę pomocą. Smile
  Odpowiedz
Marek z tej strony
  Odpowiedz
Witam. Zwie się Marcin Skrętkowicz o przydomku "ViruSs001".

Jestem osobnikiem formacji zbrojnej (W wojsku, schronisku i w radiu Maryja), specjalizuję się w długotrwałym kampieniu, mając cela jak chłop z wesela (Wbrew pozorom chłop z wesela ma celność wiekszą niż baba z wesela). Potrafię określić jaka jest pogoda i gdzie muszę celować by trafić taliba, ruska lub inną istotę paranormalną. Wykazuję wysoką wieź z krzaczkami. Lubię wszystko co wyborowe, czyli wódkę wyborową, musztardę, czy sok z gumi jagód.

A tak serio. Jestem zwolennikiem teorii "PC Master Race". Moja jedyna konsola na, której grałem to Atari 7800, a później to już tylko komputerki Amiga 4000T (którego najlepiej zapamiętałem). Z padami tak samo, nigdy nie grałem na padzie od Xboxa albo PS - pierwszym padem, który trzymałem dłużej niż 5 minut to Steam Controller. Z modingiem raczej mam mało do czynienia, lubię sobie popatrzeć na fajnie zrobione komputerki pod względem estetycznym. Osobiście bardziej stawiam na wydajność niż na wygląd, więc w mej obudowie panuje troszkę chaos ale za to jest wydajność Big Grin

Czym się zajmuję w internecie? Jestem jednym z redaktorów na portalu izaktv.pl (którego raczej przedstawiać nie muszę), recenzuje oraz prezentuje sprzęt. Dodatkowo pracuje również w gry-online jako autor poradników oraz przy większych projektach.

Raczej wszędzie możecie mnie spotkać właśnie pod takim nickiem lub podobnym.

Pozdrawiam!
GAME:
AMD Ryzen 7 1800X + Be Quiet! Silent Loop 280mm | EVGA GTX 1080 FTW2 (iCX) | MSI X370 XPower Gaming | G.Skill Trident Z RGB 4x8GB 3200MHz CL16 | Be Quiet! BN252 @ 750W 80+ Platinium

RESERVE:

Intel Core i5-6600K @ 5.0GHz(OC) + SilentiumPC Fera 3 v2 | EVGA GeForce GTX 970 SSC GAMING ACX 2.0+ | MSI Z170 GAMING M5 | G.Skill Ripjaws V 4x8GB 3200MHz CL16 | Be Quiet! BN181 @ 530W 80+ Bronze

Odpowiedz
Cześć wszystkim! Jestem Patryk "DreadziuOC" Wieczorek i pochodzę z Poznania Big Grin Mam dready od 3 lat. Na to forum trafiłem nie dawno dzięki Staszkowi, a było to tak. Oglądałem stream nvidii i stwierdziłem że zmoduje swoją obudowe, gotowy projekt wrzuciłem na FB czarno-biali, gdzie dorwał mnie Staszek i zaproponował pochwalenie się moim dziełem na właśnie tym forum. Jestem uzależniony od overclockingu domowego jak i tego ekstremalnego na baaardzo minusowych temperaturach <3 Komputerami interesuje się od około 2 lat, na początku samo składanie, potem OC, a teraz jeszcze modding. Jeżeli chce ktos oszlifować lub oskalpować procka to polecam siebie. Pozdrawiam Big Grin
Idą goście. Drzwi! Otwórzcie się na oścież...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości