• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosty sposób na jakiś mod RG1w
Witam. Ma ktoś jakiś pomysł na prostego moda RG1W? Chyba pierwszy wątek na tym forum Big Grin. Pozdrawiam
  Odpowiedz
Kilka kwestii, ciekawie by było kupić kolorowe naklejki, po wycinać z nich paski i nakleić to chociażby na pokrycie psu fajnie by to wyglądało.
Ledy, Ledy ogółem zawsze dodadzą nutkę piękności w twoim zestawie więc się w nie zaopatrz ;3
Ładne wentylatory, czy to Oriing czy co innego ważne by ładnie akcentowały twój komputer.
No i teraz raczej najważniejsze, albo ogarniamy kable jakimiś przejściówkami z ładnym oplotem, albo lecimy do drukarni 3D z obudową i zamawiamy cover na kable ;3
Prosty szybki sposób to rozumiem jak bez większej robocizny, więc i takie pomysły mi się nasunęły.
  Odpowiedz
Obudowa jest na tyle tania, że jedyne na co, moim zdaniem, warto sobie pozwolić to jakieś kolorowe LEDy. Sam zamówiłem na allegro i przylutowałem do przejściówki z moleksa.
NZXT s340   MSi B85-G43   Intel i5-4460  GTX 950 2GB   2x 4GB HyperX Black1600   Crucial BX 200 240GB   Seagate 1TB   SilentiumPC VeroM1 600 rev.1   Przedłużki Gelid Blue
  Odpowiedz
Może to nie mod obudowy, ale zawsze ładniej będzie wyglądac. Możesz z akrylu zrobic taki backplate na gpu. Wytnij prostokąt o wymiarach twojej karty z akrylu i go farbą w sprayu przemalowac na np. czarny kolor i na to jakies kolorowe naklejki poprzyklejac. Tego backplate'a nawet nie musisz przykrecac tylko wystarczy na kartę położyc Big Grin
  Odpowiedz
To zrobię backplate na GPU i kupię przejściówkę z MOLEX na LEDy bo mam jeszcze z jakieś 2m ledów które się walają w szafie. No i może jeszcze coś z wentylatorami pomyślę.
  Odpowiedz
No jeszcze jak wyżej pisali mógłbyś jakieś kolorowe naklejki poprzyklejac na piwnice pod zasilacz. A kable masz całe czarne w oplocie czy takie brzydkie bez oplotu? Bo jak bez oplotu to można by było kupic jakies przedluzacze kabli w kolorze ładnym. A tak z ciekawości jaka jest kolorystyka twojego zestawu?
  Odpowiedz
na razie brak kolorystyki, nic jeszcze nie robiłem. Kable takie brzydkie więc chyba kupię przedłużki. W jakim ułożeniu przykleić te nsklejki na piwnicę bo za bardzo nie rozumiem? :/
  Odpowiedz
Wez poszukaj jakis wzorow czy cos na internecie i wybierz co ci sie podoba. Potem wycinasz taki wzor i przyklejasz na piwnice.
P.S. jakiego koloru jest karta graficzna, ramy i chlodzenie proca?
  Odpowiedz
Sorry, że długo nie zaglądałem tu bo zapomniałem. Chłodzenie procesora to na razie BOX, ale pewnie kupię spartana 3, GPU czarne RAM bez radiatora zielona płytka drukowana. Zestaw ogólnie budżetowy, ale to w modowaniu nie przeszkadza
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości