• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod zalmana :/
Silent loop'a jak źle podłączysz to pompka padnie ;3
Mobo: Msi B85-G43 | GPU: Evga Gtx 960 4Gb | Ram: 2x4Gb HyperX blue | Case: SilentiumPc M45w | Cpu: i5 4460 + Spartan Pro | Psu: Thermaltake 630W SE | Mic: Novox Nc-1 + Pop Filtr 
  Odpowiedz
Właśnie Wink jak źle podłączysz. Co nie oznacza, że nie można podłączyć w sposób odpowiedni. Ale raczej wybiorę tritona. Tańszy, ładniejszy pod względem kolorów, możliwość rozbudowy i wymiany płynu.
  Odpowiedz
Tylko dokładnie go sprawdź ;3
Mobo: Msi B85-G43 | GPU: Evga Gtx 960 4Gb | Ram: 2x4Gb HyperX blue | Case: SilentiumPc M45w | Cpu: i5 4460 + Spartan Pro | Psu: Thermaltake 630W SE | Mic: Novox Nc-1 + Pop Filtr 
  Odpowiedz
Sprawdzę, sprawdzę. Możliwe, że jutro zamawiam i ogarnąłem duże okno z plexi, znaczy duże jak na zalmana  xd. Jeszcze kilka pomysłów i mod "na Staszka"... prawie nic z budy nie zostanie xD (pozdrawiam oglądających ostatni event nvidii Wink )

A i jeszcze takie pytanie pomocnicze. Czy dam rade wygiąć szkło akrylowe aby powstał kąt 90* za pomocą suszarki zamiast opalarki? Bo obawiam się, że może być za mała temperatura ale może dłuższe nagrzewanie i da radę. Pytam się bo jak nie pyknie to najwyżej przetnę i skleję.
  Odpowiedz
(03-10-2017, 01:09 PM)Nader napisał(a): Sprawdzę, sprawdzę. Możliwe, że jutro zamawiam i ogarnąłem duże okno z plexi, znaczy duże jak na zalmana  xd. Jeszcze kilka pomysłów i mod "na Staszka"... prawie nic z budy nie zostanie xD (pozdrawiam oglądających ostatni event nvidii Wink )

A i jeszcze takie pytanie pomocnicze. Czy dam rade wygiąć szkło akrylowe aby powstał kąt 90* za pomocą suszarki zamiast opalarki? Bo obawiam się, że może być za mała temperatura ale może dłuższe nagrzewanie i da radę. Pytam się bo jak nie pyknie to najwyżej przetnę i skleję.

Według mnie suszarka będzie miała za małą temperaturę, JPModified wymyślił fajny patent na gięcie akrylu, sprawdź jego kanał. Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości